Одяг для дітей - модні тренди Осінь - Зима 2019


Спеціально для нашого блогу, ми зробили переклад статті Peggy Juche з сайту https://www.lunamag.com. Peggy Juche - мама 4 дітей, автор популярного блогу http://www.pauletpaula.com. Уже понад 19 років активно займається бізнесом у сфері дитячої моди.

Які тканини, принти, фактура і аксесуари? Яскраве і викликаючє, або ніжне і пастельне? З чітким вираженням для «дівчинки» або, може бути, унісекс? Чому у багатьох відомих брендів ми часто бачимо одні і ті ж «мотиви», тканини і кольори? Дуже багато питань ... але в цій статті ми розповімо не про це).

Ми поділимося з вами деякими тенденціями, на які ми звернули увагу на показах дитячої моди в Лондоні, Парижі, Копенгагені та Флоренції. Покажемо, що буде модно і актуально в наступному сезоні для наших дітей.


Дитячий одяг, тренди 2019


Металік 

- в наступному сезоні буде багато золотих зимових курток. Багато! Finger in the Nose вже кілька років включає золоті і срібні пуховики в свої зимові колекції. Що ж, в наступному сезоні ви побачите ще більше брендів, які підхопили цю тенденцію!


Рожевий 

- все варіації рожевого кольору. Якщо влітку були популярні пастельні відтінки, то восени і взимку - яскравий, насичений колір!


Складки 

- дизайнери пропонують носити багатошарові спідниці, блузи, светри та сукні з оборками, об’ємним декором і складками. Особливо в рожевому кольорі.


Вишня 

- стільки різних версій. Цікаво, як бренди інтерпретували вишню. Маленькі, пухнасті, сміливі, блискітки, мінімалістичні версії, грайливі ... якщо ви любите вишню, в наступному сезоні напевно знайдеться те, що ви полюбите!


Organic 

- найкраща тенденція! Все більше брендів в своєму виробництві враховують цей аспект. В’язаний трикотаж - мода на трикотаж зростає. Все більше брендів включають в’язані вироби в свої колекції, і це стає дуже модним. Чудові кольори, дизайн і цікаві деталі.


Спідниця «Пачка»

- цей тренд все ще актуальний.


Ми сподіваємося, що вам сподобався цей невеликий звіт про тенденції, і що ваш гардероб чекає на щось захоплююче! Ще трохи, і ці колекції з’являться в магазинах.

Ми підібрали для вас модні тенденціі, на яки звернули увагу під час показу  колекцій дитчої моди у Лондоні, Парижу та Флоренціі. Покажемо, що буде актуальним у наступному сезоні.

Сравнение (0)